Η θέση Prepaid expert (Στελέχωση τμήματος Promotion- προώθησης πακέτων σύνδεσης καρτοκινητής) έχει αποθηκευτεί.

Prepaid expert (Στελέχωση τμήματος Promotion- προώθησης πακέτων σύνδεσης καρτοκινητής) από την εταιρεία AMUSE

Συμβασιούχος
Ηράκλειο

Περιγραφή Θέσης

H Amuse & η ομάδα καρτοκινητής COSMOTE (Whats upCosmoκάρτα – Frog) σε ένα πανελλαδικό –  project που αφορά  την προώθηση των  πακέτων σύνδεσης καρτοκινητής αναζητά νέους/νέες για 4ωρη πενθήμερη εργασία  με ευέλικτο ωράριο εντός του χρονικού διαστήματος 9:00-21:00 στην Ιεράπετρα, στη Σητεία και στον Άγιο Νικόλαο. Οι υποψήφιοι θα εργασθούν ως promoter για την προώθηση των πακέτων σύνδεσης (Whats upCosmoκάρτα – Frog)  σε εξωτερικούς δημόσιους χώρους που θα υποδείξει ο supervisor τους:

Απαραίτητα Προσόντα

  • διάθεση για εργασία
  • ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Προσεγμένη εμφάνιση
  • Tech Friendly

Περιγραφή θέσης
  • Προσέγγιση και επικοινωνία προσφορών ομιλίας και δεδομένων (What’s up –Cosmoκάρτα – Frog) σε υποψήφιους πελάτες
  • Καταχώρηση  των στοιχείων  του πελάτη στο app  της COSMOTE μέσω tablet.
  • Ενεργοποίηση της φοιτητικής προσφοράς μέσω tablet όταν πρόκειται για φοιτητικό πακέτο.
  • Είσπραξη χρηματικού ποσού της αξίας του χρόνου ομιλίας .

Παροχές Θέσης

  • Σταθερός βασικός μισθός
  • Ασφάλεια και όλα τα δικαιώματα που ορίζει ο νόμος (δώρα, επιδόματα, άδειες).
  • Bonus παραγωγικότητας

Επιπλέον :

  • Θα έχεις καθημερινή επικοινωνία και καθοδήγηση από τον supervisor (SV) όσον αφορά τα σημεία εργασίας καθώς και την εξέλιξη της παραγωγικότητας σου.
  •  Σου παρέχουμε  όλο τον απαιτούμενο εξοπλισμό  tablet, ρούχα με λογότυπο(What’s up –Cosmoκάρτα – Frog)  κ.α
  • Πιστοποίηση γνώσεων καρτοκινητής μέσα από επίσημη διαδικασία μελέτης και εξετάσεων .
  • Προσφέρεται Part time απασχόληση σε σύγχρονο περιβάλλον εργασίας- Προοπτικές εξέλιξης & σταδιοδρομίας στις πωλήσεις/marketing στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών – κινητής τηλεφωνίας .
  • Αν θες να γίνεις και εσύ μέλος της ομάδας μας στείλε το βιογραφικό σου (απαραίτητη φωτογραφία).
  • Θα υπάρξει άμεση τηλεφωνική επικοινωνία από τον υπεύθυνο της περιοχής σου μετά την αξιολόγηση των βιογραφικών .

Θα χαρούμε πολύ να συνεργαστούμε και να γίνεις μέλος της ομάδας μας.

Κωδικός αναφοράς

n/a