Η θέση Merchandiser έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Βόλος

Περιγραφή Θέσης

«Ανήκουν στα δυνατά σου σημεία η επικοινωνία και οι πωλήσεις; Σε ενδιαφέρει η συνεχής εξέλιξη και η εργασία σε ένα υγιές και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον;

Στείλε μας τώρα το βιογραφικό σου!»

Η  WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με  δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική  εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές εταιρείες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της,  αναζητά για λογαριασμό πελάτη της:

Για την πόλη του Βόλου:

Merchandiser

Αρμοδιότητες:

  • Merchandising σε κεντρικά σημεία πώλησης - καταστήματα,
  • Παρακολούθηση καταστημάτων και σχετικό reporting,
  • Τοποθέτηση διαφημιστικών υλικών από διάφορες καμπάνιες αθλητικών γεγονότων,
  • Διατήρηση καλών σχέσεων με τα καταστήματα,

Απαραίτητα Προσόντα

 Προϋποθέσεις:

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία στο merchandising προϊόντων τουλάχιστον 2 έτη
  • Πτυχιούχος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Επικοινωνιακή δεξιότητα και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Εξοικείωση με την χρήση Η/Υ, tablet, κινητό τηλέφωνο
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ αυτοκινήτου,
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άντρες υποψηφίους),
  • Δυνατότητα ταξιδιών,

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ,
  • Εταιρικό αυτοκίνητο & κινητό,
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξη,

Οι ενδιαφερόμενοι/ες  παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία, με την ένδειξη  ΜRC329 στο email .

Κωδικός αναφοράς

ΜRC329