Η θέση Marketing / HR / Sales έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Marketing / HR / Sales από την εταιρεία Marketing Company

7 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Δυναμικά αναπτυσσόμενος Ελληνικός όμιλος που ασχολείται με όλο το φάσμα ενεργειών μάρκετινγκ, πωλήσεων αλλά και της παροχής συμβουλευτικών υπηρεσιών για λογαριασμό μεγάλων πολυεθνικών εταιρειών σε Ελλάδα και εξωτερικό αναζητά την τρέχουσα περίοδο 3 υποψηφίους που θα στελεχώσουν τα παρακάτω τμήματα:

1.  Marketing

2.  HR

3.  Πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Ένα ιδανικό για εμάς προφίλ υποψηφίου είναι:

 Άριστες ηγετικές και επικοινωνιακές ικανότητες

 Ευχάριστος και δυναμικός χαρακτήρας

 Ομαδικό πνεύμα

 Πτυχίο Marketing / Διαφήμισης / Δημοσίων Σχέσεων (εκτιμάται θετικά αλλά δεν απαιτείται)

Η Εταιρεία προσφέρει:

 Σύγχρονη και συνεχή εκπαίδευση με ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

 Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον

 Πλήρες πακέτο αποδοχών (ασφάλιση ΙΚΑ)

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: Πατήστε εδώ για να στείλετε την αίτησή σας

Όλα τα προσωπικά στοιχεία των υποψηφίων είναι εμπιστευτικά και σε καμία περίπτωση δεν θα μεταφερθούν σε τρίτους. Λόγω μεγάλου αριθμού ληφθέντων βιογραφικών, η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους οι οποίοι έχουν αξιολογηθεί θετικά.

Κωδικός αναφοράς

PST03