Η θέση FRONT OFFICE RECEPTIONIST έχει αποθηκευτεί.

FRONT OFFICE RECEPTIONIST από την εταιρεία Lagada Beach Hotel

5 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Εποχική/Προσωρινή απασχόληση
Μήλος

Περιγραφή Θέσης

                                                Το ξενοδοχείο Lagada Beach Hotel 2*

                                                                       στη Μήλο
                                               αναζητά για την καλοκαιρινή σεζόν 2021

                                                                   Receptionist

Απαραίτητα Προσόντα

   Επιθυμητά προσόντα :

  • Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων
  •  Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 χρόνια
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή η γνώση δεύτερης γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ , ιδιαίτερα επιθυμητή η γνώση του συστήματος Pylon
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Ομαδικότητα- πνεύμα συνεργασίας

 Προσφέρονται :
  • Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
  • Διαμονή & διατροφή (πρωινό)

Κωδικός αναφοράς

n/a