Η θέση Front Office Manager (FOM) - Κως έχει αποθηκευτεί.

Front Office Manager (FOM) - Κως από την εταιρεία Aeolos Beach Hotel

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Seasonal/Temp
Κως

Περιγραφή Θέσης

Το 4* Aeolos Beach Hotel  στην Κω ζητά για την τουριστική σεζόν 2021

Front Office Manager

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:

 Απόφοιτος/η Τουριστικής Σχολής

 Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση 3 ετών

 Άριστη γνώση της Γερμανικής και Αγγλικής γλώσσας

 Επιθυμητή η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών

 Διοικητικές, οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες

 Πολύ καλή γνώση χειρισμού H/Y

 Αποτελεσματικότητα στη διαχείριση παραπόνων

 Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

 Γνώση ξενοδοχειακού προγράμματος Fidelio - Micros

Κύρια καθήκοντα:

 Καθημερινή διοίκηση και υποστήριξη του τμήματος

 Διαχείριση και συντονισμός ομάδας 6 ατόμων

 Επιτυχή συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα

 Rooms’ Allocation

 Διασφάλιση της ικανοποίησης και διαχείριση των απαιτήσεων των πελατών

 Διαχείριση οικονομικών στοιχείων - αναφορών

Η εταιρεία μας προσφέρει:

 Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας

 Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

 Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση

 Διαμονή και διατροφή

Κωδικός αναφοράς

FOM2021