Η θέση FINANCIAL ANALYST έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

FINANCIAL ANALYST

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Μαρκόπουλο

Περιγραφή Θέσης

Η Unilog A.E εξειδικευμένη εταιρεία παροχής υπηρεσιών 3PL Logistics στον χώρο των φαρμάκων και των καλλυντικών,
ζητά να προσλάβει για τα γραφεία της στο Μαρκόπουλο Αττικής:

Ο κάτοχος της θέσης αναφέρεται στον CFO και θα είναι υπεύθυνος για την

  Διενέργεια οικονομικού προγραμματισμού (budgetιng/ forecasting/controlling)
  Ανάπτυξη financial /operational reports
  Διενέργεια οικονομικών αναλύσεων και παροχή έγκυρης και on time ενημέρωσης (reporting) προς τη Διοίκηση
   Συνεργασία με το Λογιστήριο καθώς και όλα τα τμήματα της επιχείρησης για την  διασφάλιση και  την ακρίβεια των στοιχείων προς    τη Διοίκηση
   Συνεργασία με auditors και παραγωγή των ανάλογων reports

Απαραίτητα προσόντα

   Πτυχίο Οικονομικών, Χρηματοοικονομικών
    Εμπειρία σε reporting/ corporate finance/auditing
   Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία  στο Οικονομικό τμήμα
   Άριστη γνώση Η/Υ και συστημάτων Microsoft Office με έμφαση στο Excel
   Άριστη γνώση Αγγλικών
    Γνώσεις συστημάτων ERP και Λογιστικής
•    Οργανωτικές ικανότητες, υψηλό αίσθημα ευθύνης και αντίληψη  τήρησης  προθεσμιών

Δίπλωμα ACCA ή IESOEL καθώς και Msc Degree σε Finance, Accounting, Economics θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν

Η
Εταιρεία προσφέρει

Πακέτο αποδοχών αναλόγων προσόντων
Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη
Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης στην Οικονομική Διεύθυνση σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον

Για να στείλετε το βιογραφικό σας
[Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Financial Planning & Reporting Analyst Γέρακας AB Vasilopoulos AE
FINANCIAL – BUSINESS ANALYST Αθήνα ΕΥΡΩΧΑΡΤΙΚΗ Α.Ε.Β.Ε
FINANCIAL CONTROLLER Iraklio NOVATRON SECURITY DISTRIBUTION SA
Business Operations Analyst Αθήνα Pappas Elevators
Senior Accountant Μαρούσι Viva Wallet
Group Credit Controller Ασπρόπυργος
ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΕΛΕΓΚΤΗΣ Αθήνα ΣΤΗΛΜΕΤ Α.Ε.