Η θέση ERP Specialist έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ERP Specialist

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Kallithea

Περιγραφή Θέσης

Εταιρία ανάπτυξης πληροφοριακών συστημάτων  G-LOGIC ,   στα πλαίσια ευρύτερου μεγάλου ομίλου επιχειρήσεων

Αναζητά για άμεση πρόσληψη

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

  • Επικοινωνία με πελάτες και ανάλυση αναγκών
  • Εγκατάσταση Επιχειρηματικού Λογισμικού (ERP)
  • Δημιουργία advanced custom reports
  • Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ με κατεύθυνση στην Πληροφορική / Οικονομική κατεύθυνση
  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχο ρόλο και στήσιμο ERP συστημάτων σε SME ή large enterprises
  • καλη γνώση προγραμματισμού SQL
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Γενικής Λογιστικής
  • Γνώση Αναλυτικής Κοστολόγησης

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
Δυνατότητα εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

ERP SPECIALIST