Η θέση ERP Consultant έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Pallini
€700.00 - €1,300.00 / μήνας

Περιγραφή Θέσης

Η Arebas, εταιρεία πληροφορικής με έδρα την Αθήνα, δραστηριοποιείται από το 2013 στην ανάπτυξη Επιχειρησιακού Λογισμικού και αναζητεί για την σουίτα λογισμικού PYLON, σύμβουλο ERP με σκοπό την υλοποίηση και την παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών σε έργα πληροφορικής. Απαιτείται γνώση εφαρμογών λογισμικού ERP και γνώση εταιρικών διαδικασιών.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Υλοποίηση έργων πληροφορικής ERP
  • Τεχνική υποστήριξη πελατών
  • Καταγραφή νέων αναγκών
  • Εκπαίδευση χρηστών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε MS-SQL και κατασκευή Query
  • Γνώση υλοποίησης έργων ERP / CRM
  • Εμπειρία στην καταγραφή & ανάλυση IT απαιτήσεων
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχάριστη, δυναμική προσωπικότητα
  • Oμαδικό πνεύμα εργασίας
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Καλή γνώση Aγγλικών

Θα εκτιμηθούν επιπλέον γνώσεις & προσόντα:

  • Γνώσεις προγραμματισμού σε Json JavaScript και .Νet
  • Εμπειρία στην εμπορική εφαρμογή PYLON

Η εταιρία προσφέρει:

  • Μόνιμη και πλήρη απασχόληση σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

erpcons