Η θέση Collection Agents έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα
Full-Time
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Collection
Agents

CC – 382

Η
Optimal HR Group για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία στην παροχή νομικής υποστήριξης, αναζητεί Collection Agents.

Αρμοδιότητες

  • Επικοινωνία με τους πελάτες σχετικά με τις οφειλές τους
  • Στοχευμένη αναγνώριση δυνατότητας απολπληρωμής των πελατών
  • Ρύθμιση οφειλών με τη σύναψη συμφωνίας/ πλάνο αποπληρωμής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και των προγραμμάτων του Office (word & excel). Επιθυμητή η πιστοποίηση ECDL
  • Πολύ καλός χειρισμός της Αγγλικής γλώσσας
  • Προσωπικότητα που αρέσκεται να θέτει στόχους
  • Ικανότητα απόδοσης υπο συνθήκες πίεσης

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε Εταιρίες διαχείρισης μη εξυπηρετούμενων χαρτοφυλακίων, Εταιρίες Ενημέρωσης, Τράπεζες, Call Center τηλεπικοινωνίας, Δικηγορικές εταιρίες
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επιμίσθια επιβράβευσης
  • Προοπτικές εργασιακής ανέλιξης

Κωδικός αναφοράς

CC-382