Η θέση Call Center Representatives έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Μαρούσι

Περιγραφή Θέσης

Η Optimal HR Group για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία στο κλάδο της ενέργειας, αναζητεί Call Center Representatives.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με πελάτες της εταιρείας μέσω εισερχόμενων αλλά και εξερχόμενων κλήσεων
  • Αναγνώριση των αναγκών των πελατών και παροχή εξειδικευμένων λύσεων
  • Ανάπτυξη του υπάρχοντος πελατολογίου της εταιρείας

Απαραίτητες Προϋποθέσεις

  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προηγούμενη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Προσήλωση στην επίτευξη στόχων
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office, Internet browsers)
  • Ικανότητα απόδοσης υπο συνθήκες πίεσης

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Πτυχίο Διοίκησης ή Οικονομίας
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)

Παροχές:

  • Ιδιαίτερα ανταγωνιστικές μηνιαίες αποδοχές καθώς και bonus επίτευξης στόχων
  • Προοπτικές εξέλιξης μέσα στον οργανισμό
  • Διεξοδικό πρόγραμμα εκπαίδευσης νέων υπαλλήλων

Κωδικός αναφοράς

CC-219