Η θέση B2B Call Centre Agent έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

B2B Call Centre Agent

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα
€750.00 - €1,000.00 / μήνας

Περιγραφή Θέσης

B2B Πωλητής Χονδρεμπόριο Λαχανικών
Λεωφόρος Συγγρού 189, Αθήνα

Σύντομη περιγραφή της θέσης

Ζητείται έμπειρος Β2Β call center agent με εμπειρία στις Β2Β πωλήσεις

για να  αναλάβει το κλείσιμο συμφωνιών με ενδιαφερόμενους παραγωγούς και εμπόρους.

Χαρακτηριστικά της θέσης

  • Επικοινωνία με  προμηθευτές και ενδιαφερόμενους εμπόρους χονδρικής λαχανικών.
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και ενημέρωση νέων υπηρεσιών διευκόλυνσης.
  • Δημιουργία καναλιών και ανταπόκριση στους κοινούς στόχους της ομάδας.

Απαραίτητα Προσόντα

Προδιαγραφές της θέσης

  • Αντίστοιχη θέση Β2Β πωλήσεις σε αντικείμενο Χονδρεμπορίου Λαχανικών
  • Γνώση και αντίληψη logistics
  • Εμπειρία σε στελεχιακή θέση

Χαρακτηριστικα συμπεριφοράς

  • Εξωστρέφεια
  • Υπευθυνητότητα
  • Ευρηματικότητα
  • Διαφάνεια
  • Ανεκτικότητα

Στοιχεία αίτησης

Η αποστολή βιογραφικών στο με κωδικό αγγελίας WHOL/04/2021  πραγματοποείται με απόλυτη εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα

Ημερομηνία κάλυψης της θέσης 19/04/2021

Κωδικός αναφοράς

WHOL/04/2021