Η θέση Χημικός Μηχανικός ή Χημικός έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Χημικός Μηχανικός ή Χημικός

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Βιομηχανία Κλωστοϋφαντουργίας στη Δυτική Αττική, αναζητά να προσλάβει Χημικό Μηχανικό ή Χημικό για το τμήμα Προγραμματισμού και Παραγωγής

Αρμοδιότητες

  • Προγραμματισμός Βαφείου
  • Επίβλεψη Παραγωγής
  • Εργαστηριακές αναλύσεις και Ποιοτικός έλεγχος

Ελάχιστα προσόντα

  • Πτυχίο Χημικού Μηχανικού ή Χημικού
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση λειτουργίας Microsoft Office (Word, Excel)
  • Κριτική ικανότητα, στοχευμένος και δομημένος τρόπος σκέψης,
  • Δυνατότητα διαχείρισης πολλών διαφορετικών αρμοδιοτήτων
  • Οργανωτικές ικανότητες, πρωτοβουλία, ομαδικό πνεύμα, υψηλό αίσθημα ευθύνης και αντίληψη προθεσμιών και προτεραιοτήτων,

Παροχές Εταιρείας

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα επιλέγοντας Αίτηση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Κωδικός αναφοράς

Χημικός Μηχανικός

Όμοιες Θέσεις

Χημικός - Χημικός Μηχανικός Μαγούλα ΔΑΡΡΑΣ Ι ΣΙΑ ΕΕ.
QC Analyst Αθήνα Μεγάλη Φαρμακοβιομηχανία
Quality Control (QC) analyst Αθήνα Qualimetrix S.A.
Quality Assurance Specialist Κορωπί Αlpla Greece Μ.Α.Ε
Junior Planning & Cost Control Engineer Αθήνα Archipetrol S.A.
DRUG SAFETY OFFICER Αθήνα Pharmassist Ltd