Η θέση ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Λέρος

Περιγραφή Θέσης

Σύγχρονη Μαρίνα Σκαφών στη Λέρο, ζητά να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου ανεξαρτήτου ηλικίας, με άριστη γνώση Αγγλικής & Ελληνικής γλώσσας.

Η θέση εργασίας είναι μόνιμη & πλήρους απασχόλησης (12 μήνες τον χρόνο).

Απαραίτητα προσόντα:
• Άριστη γνώση Αγγλικής & Ελληνικής γλώσσας
• Επιθυμητή η γνώση της Γαλλικής γλώσσας σε καλό επίπεδο
• Βασικές γνώσεις Η/Υ (Windows XP, Word, Excel, Outlook)
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους)

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Κωδικός αναφοράς

Υπάλληλος γραφείου

Όμοιες Θέσεις

ΚΩΣ-ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ(kt) Κως ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
Service manager / Maître Κως Grecotel Hotels And Resorts
Σερβιτόρος / Barman Kos Horizon Beach Resort
Restaurant Manager Kos Horizon Beach Resort
Receptionist Kos Horizon Beach Resort
ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ Kos ΜΑΡΙΑ ΓΑΜΒΡΕΛΛΗ ΑΕ
ΛΟΓΙΣΤΗΣ Kontakeika