Η θέση ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ / ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ / ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στην παραγωγή τροφίμων (μεταποίηση ιχθυηρών) στην Αττική επιθυμεί να προσλάβει:

ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΦΕΙΟΥ / ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Περιγραφή Θέσης / Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Παραγγελιοληψία
  • Έκδοση και καταχώρηση παραστατικών
  • Διαχείριση εγγράφων και αρχειοθέτηση
  • Διαχείριση διανομών και μεταφορών
  • Διαχείριση αλληλογραφίας
  • Συμφωνία υπολοίπων με πελάτες και προμηθευτές
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών
  • Υποστήριξη στα τμήματα της εταιρείας
  • Υποστήριξη σε εκθέσεις

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 1 έτους
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά)
  • Άριστη χρήση MS Office

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Πτυχίο Λογιστικής / Διοίκηση επιχειρήσεων
  • Εξοικείωση με τη χρήση λογισμικού SoftOne

Παροχές:

  • Μισθός ανάλογος εμπειρίας και προσόντων
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ