Η θέση ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΓΡΑΦΕΙΟΥ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Αδιάφορο
Athina

Περιγραφή Θέσης

 Εταιρεία  με επίκεντρο το ανθρωπινο δυναμικό της προσφέρει υπηρεσιες τηλεφωνικής εκπροσώπησης για λογαριασμό της Ζενίθ.
Αναζητά υπαλλήλους γραφείου πλήρους ή μερικής απασχολησης.

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιομένες βάρδιες
  • Όρεξη για δουλειά και επαγγελματική εξέλιξη
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Ευγένεια – Ομαδικό Πνεύμα

Προσφέρονται:
  • Σταθερός μισθός
  • Σύμβαση διάρκειας αορίστου χρόνου
  • Υποχρεωτική ασφάλιση ΙΚΑ
  • Ανταγωνιστικά bonus παραγωγικότητας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Επαγγελματική εξέλιξη
  • Εύκολη πρόσβαση (δίπλα ακριβώς στο μετρό)

Κωδικός αναφοράς

n/a