Η θέση Υπάλληλος Γραμματειακής υποστήριξης έχει αποθηκευτεί.

Υπάλληλος Γραμματειακής υποστήριξης από την εταιρεία Remax Properties Investment

Πλήρης Απασχόληση
Καλαμάτα

Περιγραφή Θέσης

H Remax Properties Investment μέλος του Διεθνούς κτηματομεσιτικού δικτύου της remax  με  πέντε  γραφεία σε όλη την Ελλάδα. αναζητεί άτομο για στελέχωση της θέσης της γραμματειακής υποστήριξης για το γραφείο της, στην Καλαμάτα.

Απαραίτητα προσόντα

  • Τίτλος σπουδών ΑΕΙ/ ΤΕΙ (πτυχίων Οικονομικών, Λογιστικής, Management ή σχολής με παρεμφερές αντικείμενο σπουδών θα εκτιμηθεί).
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας σε γραπτό/ προφορικό επίπεδο
  • Άριστη γνώση χειρισμού H/Y
  • Διετής (2) προϋπηρεσία σε θέση γραμματειακής υποστήριξης
  • Η προϋπηρεσία στο χώρο του Real Estate θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν
  • Ομαδικό πνεύμα και υπευθυνότητα
  • Διάθεση για εξέλιξη .

Αρμοδιότητες

  • Έλεγχος και συντονισμός όλων των υποστηρικτικών εργασιών του γραφείου.
  • Οργάνωση και διαχείριση ελληνικών και Ξένων ακινήτων - πελατολογίου
  • Data entry
  • Συνεργασία και επικοινωνία  με τους συνεργάτες του γραφείου
  • Στατιστικά και Έρευνα αγοράς  Ακινήτων
  • H θέση θα αναφέρετε στην Administration Manager της εταιρίας  και στο Διευθυντή Καταστήματος.

Απολαβές

  • Σταθερές μηνιαίες  αποδοχές/ Μισθός αναλόγως προσόντων  και Bonus
  • Διαρκής εκπαίδευση μέσω σεμιναρίων και συνεδρίων
  • Σύγχρονες  συνθήκες εργασίας

Η θέση αφορά πλήρη απασχόληση από Δευτέρα έως Παρασκευή σπαστό ωράριο πρωί-απόγευμα  και Σάββατο 10:00 - 14:00.

Κωδικός αναφοράς

Καλαμάτα/γραμματ. υποστήριξη

Όμοιες Θέσεις

Οδηγός J - Καλαμάτα
Υπάλληλος Γραφείου / Backoffice J - Καλαμάτα Falireasmedical Centre
Security J - Καλαμάτα Europa Security
Ζυθοποιός J - Verga ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ ΟΕ
Market Developer Arkadia - Lakonia J - Καλαμάτα