Η θέση Υπάλληλοι Καταστήματος έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Υπάλληλοι Καταστήματος από την εταιρεία DRELE.COM

Πλήρης Απασχόληση
Ελλάδα

Περιγραφή Θέσης

Το Drele.com online κατάστημα κινητής τηλεφωνίας με δραστηριότητα από το 1993 και πανελλαδική εμβέλεια,  αναζητά για πλήρη απασχόληση:

Πωλητή/τρια προϊόντων τεχνολογίας

(Γλυφάδα)

Αρμοδιότητες θέσης: Φροντίζει για την αποτελεσματική πώληση προϊόντων Τεχνολογίας εντός καταστήματος . (Καταχώρηση τηλεφωνικών παραγγελιών, εξυπηρέτηση πελατών)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Η προϋπηρεσία στις Πωλήσεις (ιδανικά σε προϊόντα τεχνολογίας)
  • Άριστη σχέση με την τεχνολογία
  • Επικοινωνιακή δεξιότητα και προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Συνέπεια και ομαδικό πνεύμα

Παροχές:

  • Σταθερός μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους με επισυναπτόμενη φωτογραφία

Κωδικός αναφοράς

rivaldo7@