Η θέση ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ-ΑΥΤΟΝΟΜΩ έχει αποθηκευτεί.

ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ-ΑΥΤΟΝΟΜΩ από την εταιρεία ULTRA ALUMINIUM SYSTEMS

Πλήρης Απασχόληση
Kallithea

Περιγραφή Θέσης

Η Ultra Aluminium Systems, σχεδιάζει, αναπτύσσει και διαθέτει στην Ελληνική και διεθνή αγορά αρχιτεκτονικά συστήματα αλουμινίου υψηλών προδιαγραφών και αποτελεί ό,τι πιο σύγχρονο έχει να παρουσιάσει ο τομέας συστημάτων αλουμινίου και εξοικονόμησης ενέργειας.

Η έδρα μας βρίσκεται στην Αθήνα, 600 μέτρα από το μετρό του Συγγρού Φιξ σε νέα πλήρως ανακαινισμένα γραφεία.

Στο πλαίσιο της ανάπτυξής μας αναζητούμε για την υποστήριξη του Εμπορικού μας τμήματος:

Σύμβουλο Πωλήσεων

Η βασική αρμοδιότητα του νέου συνεργάτη θα είναι η επικοινωνία με δυνητικούς πελάτες για την συμμετοχή τους στο πρόγραμμα «Εξοικονομώ-Αυτονομώ».

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνια στο τομέα των πωλήσεων ή συμβουλευτικών υπηρεσιών.

  • Άριστη γνώση MS Office

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στην άριστη εξυπηρέτηση πελατών

  • Εμπειρία χειρισμού συστημάτων CRM

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και αυτοπεποίθηση

  • Οργανωτική ικανότητα, ομαδικό πνεύμα, επαγγελματική συμπεριφορά

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

  • Προηγούμενη εμπειρία σε διαχείριση προγραμμάτων Εξοικονόμησης Ενέργειας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

  • Άμεσα διαθέσιμο υποψήφιο πελατολόγιο

  • Υποστήριξη από́ γραμματεία διεκπεραίωσης

  • Δυνατότητες εξέλιξης

Εάν θέλεις να μοιραστείς το όραμά μας και να εξελιχθείς , σε ένα σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον περιμένουμε το βιογραφικό σου

Κωδικός αναφοράς

ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΩ