Η θέση ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ B2B έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΠΩΛΗΤΗΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΑ B2B

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Athina

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία JGT Global, μία δυναμική, συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία, η οποία δραστηριοποιείται στο
χώρο των εισαγωγών on demand, των αντιπροσωπειών και του χονδρικού εμπορίου αναλωσίμων, αναζητά άτομo για τη στελέχωση θέσης πωλητή-πωλήτριας.

Η εταιρία προσφέρει:

* Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
* Ιδιωτική ασφάλιση
* Εταιρικό αυτοκίνητο
* Εταιρικό τηλέφωνο
* Έξοδα μετακίνησης
* Προοπτικές εξέλιξης σε μία διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία
* Συνεχή εκπαίδευση
* Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα

* Απόφοιτοι ΑΕΙ - TEI
* Προϋπηρεσία σε πωλήσεις στον κλάδο αναλωσίμων ιατρείων / φαρμακείων και HO.RE.CA (με έμφαση
στο τομέα των ξενοδοχείων)
* Εξοικείωση με τη χρήση Η/Υ
* Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
* Πολύ καλές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
* Διάθεση για εργασία, συνέπεια, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα
* Κάτοχος άδειας οδήγησης
* Δυνατότητα για ταξίδια
* Προσεγμένη και επαγγελματική εμφάνιση
* Η αγγελία απευθύνεται σε όσους και όσες αγαπούν τις προκλήσεις και τη δημιουργία καριέρας

Κωδικός αναφοράς

n/a