Η θέση ΠΩΛΗΤΕΣ - ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΕΣ INTERIOR & EXTERIOR έχει αποθηκευτεί.

ΠΩΛΗΤΕΣ - ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΕΣ INTERIOR & EXTERIOR από την εταιρεία COSSET LTD

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία COSSET LTD, που διατηρεί καταστήματα πολυτελών επίπλων και ειδών τέχνης στην Αθήνα και στην Μύκονο, αναζητά πωλητές/τριες για το καταστήμα της στη Βούλα, καθώς και για το νέο της κατάστημα στη Γλυφάδα.

Η εταιρία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus
  • Σύγχρονο, δυναμικό & ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεργασία πλήρους απασχόλησης

Απαιτούμενα προσόντα
  • Εργασιακή εμπειρία - προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων σε ανάλογη θέση
  • Εμπειρία στο χώρο των επίπλων, της τέχνης, του Interior και exterior Design.
  • Πτυχίο διακόσμησης
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ και OFFICE ( internet, email, excel και word)
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας, γραπτού και προφορικού λογού, επίπεδο
  • Proficiency (δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν)
  • Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου

Ικανότητες θέσης
  • Υπευθυνότητα και ενδιαφέρον για το χώρο των πωλήσεων
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ομαδική συνεργασία για την επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, οργάνωσης, πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Υπευθυνότητα
  • Ευχάριστη & δημιουργική προσωπικότητα, αξιοπρεπή παρουσία

Κύρια καθήκοντα
  • Πωλήσεις
  • Προετοιμασία προϊόντων προς πώληση (showroom και βιτρίνες)
  • Αποστολές προσφορών σε πελάτες
  • Επικοινωνία με προμηθευτές

Κωδικός αναφοράς

n/a

Πωλητής/Διακοσμητής Vouliagmeni {"CompanyName"=>nil, "CompanyDetailsURL"=>nil}
Αρχιτέκτονες, Διακοσμητές Αθήνα Εκθεσιακή-Αρχιτεκτονική εταιρεία
Πολιτικοί ή Αρχιτέκτονες Μηχανικοί Αθήνα Ανώνυμη Εταιρεία
3D Design rendering Aghia Paraskevi Α+Ε ΠΡΟΚΑΚΗ ΕΠΕ
Βοηθός μεσίτη & Υπεύθυνος περιοχής Αθήνα Ελληνικό Κέντρο Ακινήτων (ΕΛΛΗ.Κ.Α.)
VISUAL MERCHANDISER Αθήνα ΑΝΕΛ Α.Ε.