Η θέση ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΘΡΑΚΗ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΘΡΑΚΗ

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΘΡΑΚΗ

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλη Ανώνυμη Εταιρεία Εμπορίας και Παραγωγής

Α’ υλών Αρτοποιίας- Ζαχαροπλαστικής
ζητά ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΘΡΑΚΗ

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Προϋπηρεσία 5-10 ετών σε πωλήσεις στον κλάδο αρτοζαχαροπλαστικής και HORECA
  • Άριστη γνώση πελατολογίου & κατανόηση τοπικής αγοράς (Αλεξανδρούπολη, Ξάνθη, Κομοτηνή, Καβάλα)
  • Θα εκτιμηθεί πτυχίο ή εμπειρία σε Αρτοποιία / Ζαχαροπλαστική / Μαγειρική
  • Δίπλωμα οδήγησηςΔυνατότητα ταξιδιών
  • Άριστη γνώση του MS Office
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρονται:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

ΠΩΛΗΤΕΣ / ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ

Li-ion Batteries Testing & Certification Engineer A - Ξάνθη SYSTEMS SUNLIGHT S.A.
Lithium Batteries Design Verification Engineer A - Ξάνθη SYSTEMS SUNLIGHT S.A.
Τεχνικός Service Point - Καβάλα A - Καβάλα Kotsovolos
Ταμίας Καταστήματος A - Καβάλα Public
Laser Welding Production Engineer A - Ξάνθη SYSTEMS SUNLIGHT S.A.