Η θέση ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ Εμβολιαστικό Κέντρο Πάτρας έχει αποθηκευτεί.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ Εμβολιαστικό Κέντρο Πάτρας από την εταιρεία ICTS HELLAS

Πλήρης Απασχόληση
Patra

Περιγραφή Θέσης

Η ICTS Hellas, μέλος του ομίλου ICTS Europe, η μοναδική εταιρεία παροχής υπηρεσιών ασφαλείας, που έχει βραβευθεί ως "Best Workplaces Hellas 2017", εταιρεία ηγέτης στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων ασφαλείας και ο καλύτερος εργοδότης στον κλάδο ασφαλείας, ενδιαφέρεται να προσλάβει Προσωπικό Ασφαλείας, για το μέγα Εμβολιαστικό Κέντρο της Πάτρας, εντός της λιμενικής ζώνης, για άμεση πρόσληψη:

Απαραίτητα Προσόντα

Άδεια Εργασίας Προσωπικού Ασφαλείας του Ν.2518/1997 (όπως ισχύει)

Απολυτήριο Λυκείου

Γνώση Αγγλικών

Δεξιότητες στην Εξυπηρέτηση Πελατών

Υπευθυνότητα, Ομαδικότητα & Συνέπεια

Η εταιρεία προσφέρει:

Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Συνεχή εκπαίδευση

Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα

Η ICTS Hellas σέβεται την ιδιωτικότητα και αποσκοπεί στην προστασία των προσωπικών δεδομένων που υποβάλλει σε επεξεργασία, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (Καν. 2016/679) και της εθνικής νομοθεσίας. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ όπως απευθυνθείτε στην εταιρική ιστοσελίδα (www.icts.gr), στην οποία βρίσκεται αναρτημένη η εταιρική πολιτική για την προστασία των προσωπικών δεδομένων.

Κωδικός αναφοράς

ΕΜΒ.Κ.Π.