Η θέση ΟΔΗΓΟΙ-ΣΥΝΟΔΟΙ ΧΡΗΜΑΤΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ έχει αποθηκευτεί.

ΟΔΗΓΟΙ-ΣΥΝΟΔΟΙ ΧΡΗΜΑΤΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ από την εταιρεία Brinks Hellas Security Services

Full-Time
Larissa

Περιγραφή Θέσης

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας επικοινώνησε μαζί  μας!

Αυτή την περίοδο

Προσλαμβάνoυμε ΑΜΕΣΑ

Οδηγούς και Συνοδούς Χρηματαποστολών ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΡΙΣΑ

Tα προσόντα σου:

Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε  ισχύ
• Άδεια οδήγησης Β' ή Γ΄κατηγορίας (αφορά τη θέση οδηγού)
• Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση
• Απολυτήριο Λυκείου
• Γνώση Αγγλικών (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
• Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Τα καθήκοντα σου:

• Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
• Συνεπής και επαγγελματική  συμπεριφορά

Η Brink's σου παρέχει:

• Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
• Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
• Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου

'Ελα στη Brink's!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου

• Στη διεύθυνση [ Link removed ]  με κωδικό θέσης DR/LAR

Τηλέφωνο επικοινωνίας 2410 555333

Απαραίτητα Προσόντα

Τα προσόντα σου:

  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε  ισχύ
  • Δυνατότητα εργασίας F-T ή P-T
  • Δίπλωμα Γ’ κατηγορίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια και όρεξη για δουλειά

Κωδικός αναφοράς

DR/LAR