Η θέση Νοσηλέυτριες έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Νοσηλέυτριες από την εταιρεία ABH MEDICAL GROUP

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Glyfada

Περιγραφή Θέσης

Το Αthens Βeverly Ηills Medical Group αναζητεί Νοσηλεύτριες για να καλύψει τις συνεχιζόμενες ανάγκες ανάπτυξής του.

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

  • Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε σε κέντρο αισθητικής ή δερματολογικό ιατρείο
  • Άδεια Ασκήσεως Επαγγέλματος
  • Γνώση χειρισμού λέιζερ Αλεξανδρίτη
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Προσανατολισμό στην φροντίδα του πελάτη
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση  ( Διαχείριση προβλημάτων )

Η Εταιρία προσφέρει

• Σύμβαση Αορίστου Χρόνου

• Άριστες συνθήκες εργασίας σε πολυτελές επαγγελματικό περιβάλλον

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και Bonus

• Συνεχιζόμενη εκπαίδευση και ευκαιρίες Ανάπτυξης

Κωδικός αναφοράς

Nurse21