Η θέση ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ από την εταιρεία Hellenic Cables

Αδιάφορο
Inofyta

Περιγραφή Θέσης

Η Hellenic Cables S.A.

η οποία δραστηριοποιείται από το 1950  με την παραγωγή ενός ευρύ φάσματος καλωδίων, αναζητά για το εργοστάσιο της στα Οινόφυτα :

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ

Ο υποψήφιος θα αναφέρεται στον  προϊστάμενο μηχανολογικής συντήρησης έχοντας τις ακόλουθες αρμοδιότητες:

- μεριμνά για την απρόσκοπτη λειτουργία του Η/Μ εξοπλισμού του εργοστασίου, αποκατάσταση δυσλειτουργιών – βλαβών

- συμμετέχει στην εκτέλεση του προγράμματος προληπτικής συντήρησης

-  διασφαλίζει μια στενή συνεργασία με την παραγωγή  για την εξασφάλιση της ομαλής της λειτουργίας

Απαραίτητα Προσόντα

- Πτυχίο TEI Μηχανολογίας  ή Πτυχίο Μέσης Τεχνικής Σχολής

- Καλή γνώση της  Αγγλικής γλώσσας και γνώση H/Y

- Τουλάχιστον 3ετή εμπειρία σε ανάλογη θέση

- Ομαδικό πνεύμα και αναλυτική σκέψη, πρωτοβουλία, μεθοδικότητα

- Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου

- Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες

- Διαμονή στην ευρύτερη περιοχή με δυνατότητα μετακίνησης

Η θέση προσφέρει:

-Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών

-Δυναμικό περιβάλλον εργασίας

-Πρόσθετη ασφαλιστική κάλυψη υγείας

Κωδικός αναφοράς

n/a