Η θέση ΜΑΓΕΙΡΑΣ Α', Β', Γ' έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα
Seasonal/Temp
Rethymno

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία Troulis Royal Collection, δραστηριοποιείται στον χώρο του τουρισμού τα τελευταία 30 χρόνια. Ο όμιλος περιλαμβάνει 2 πολυτελή ξενοδοχεία στην περιοχή του Ρεθύμνου.
The Royal Blue & The Royal Senses - με περισσότερους από 350 εργαζόμενους στο δυναμικό της.

Αν έχετε πάθος για τη δουλειά σας και ενδιαφέρεστε για τον κλάδο των αναπτυσσόμενων πολυτελών ξενοδοχείων, θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε προσωπικά!

Είμαστε σε φάση αναζήτησης ανθρώπινου δυναμικού για τη στελέχωση των μονάδων μας για τη σεζόν 2021.

Ενδιαφερόμαστε για ανθρώπους με:

  • Όρεξη για δουλειά και φιλοδοξίες επαγγελματικής ανέλιξης.
  • Όραμα, ικανότητα να ηγηθούν και να εμπνεύσουν.
  • Πάθος για παροχή  κορυφαίων υπηρεσιών στους πελάτες μας.
  • Αξίες, ιδανικά, θετική σκέψη, προσωπικότητες που δεσμεύονται να προάγουν το πνεύμα της συναδελφικότητας, της αλληλεγγύης και της φιλοξενίας.

Οι εργαζόμενοί μας είναι ο θεμέλιος λίθος της ανάπτυξης και της επιτυχίας μας

ΠΑΝΟΡΜΟ ΓΕΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

74057, ΡΕΘΥΜΝΟ, ΚΡΗΤΗ
[ Link removed ]

ΜΑΓΕΙΡΕΣ

Ως μάγειρας αναλαμβάνετε μία υπεύθυνη θέση σε ένα από τα εστιατόρια μπουφέ ή και à la carte. Μέσω της άρτιας διαχείρισης των παραγγελιών και  της εφαρμογής σύγχρονων και παραδοσιακών τεχνικών μαγειρέματος, θα ετοιμάζετε γεύματα που θα ικανοποιούν τις γευστικές απαιτήσεις των πελατών μας θα συμβάλλετε καθοριστικά στην επίτευξη της μέγιστης ικανοποίησης τους, το οποίο αποτελεί πρωταρχικό στόχο κάθε ξενοδοχείου 5 αστέρων.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο τουριστικής σχολής με κατεύθυνση τη μαγειρική
  • Σχετική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση και αντίστοιχες επιχειρήσεις

    (Για Α’ & Β’ Μάγειρας)

  • Ευελιξία στο ωράριο, ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες, επαγγελματική συμπεριφορά και εμφάνιση καθώς και πνεύμα ομαδικότητας.
  • Καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητά προσόντα

  • Πιστοποίηση σε HACCP θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Προσφέρουμε:

Δυνατότητα παραχώρησης στέγασης εάν έρχεστε από άλλη πόλη

Διατροφή

Δυνατότητα γρήγορης επαγγελματικής εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

ΜΑΓΕΙΡΕΣ