Η θέση ΛΟΓΙΣΤΗΣ έχει αποθηκευτεί.

Συνέχεια

Αίτηση;

Παρακαλούμε επιβεβαιώστε το email σας για να ξεκινήσει η διαδικασία της αίτησης.
Για πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο που επεξεργαζόμαστε τα προσωπικά σας δεδομένα, διαβάστε την Πολιτική Απορρήτου.

Η θέσης εργασίας αποθηκεύτηκε με επιτυχία

Πληκτρολογήστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας για να αποθηκεύσετε αυτήν τη θέση εργασίας

Αποθηκεύετε αυτή τη θέση εργασίας ως εξής:

GR
αποτελέσματα
Πλήρης Απασχόληση
Θεσσαλονίκη

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Β. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΑΕ, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες λογιστικής υποστήριξης στην Ελλάδα, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της στη Θεσσαλονίκη Λογιστή.


Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ
  • Άδεια τάξης Λογιστή
  • Εμπειρία 3-5 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση της φορολογικής νομοθεσίας
  • Άριστη γνώση Η/Υ, ειδικότερα excel και προγραμμάτων λογιστικής διαχείρισης


Επιθυμητά προσόντα:

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Αποστολή βιογραφικών επιλέγοντας Αίτηση

Κωδικός αναφοράς

ΛΟΓΙΣΤΗΣ

Στείλτε μου όμοιες θέσεις

Ευχαριστούμε. Θα σας στείλουμε θέσεις που ταιριάζουν με