Η θέση Λογιστής/Λογίστρια έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Λογιστής/Λογίστρια από την εταιρεία ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Nea Smyrni

Περιγραφή Θέσης

Ανώνυμη εμπορική εταιρεία με γραφεία στη Νέα Σμύρνη ζητά να προσλάβει λογιστή ή λογίστρια με καθήκοντα:
  • καταχωρήσεις αγορών, δαπανών, παγίων
  • μισθοδοσία
  • προετοιμασία και υποβολή δηλώσεων
  • παρακολούθηση πιστώσεων
  • ενημέρωση για τρέχουσες υποχρεώσεις
  • κλείσιμο χρήσης και σύνταξη οικονομικών καταταστάσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • πτυχίο ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης

Κωδικός αναφοράς

n/a