Η θέση ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η ISS Human Resources AE, η πρώτη εταιρία εύρεσης και διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού στην Ελλάδα, ζητά για λογαριασμό ξενοδοχείου 5 αστέρων στα νότια προάστια:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ

Περιοχή: Νότια Προάστια

(Κωδικός Θέσης: ΚΑ-20)

Βασικές αρμοδιότητες:

● Καθαρισμός και τακτοποίηση δωματίων

● Επικοινωνία-συνεργασία με το τμήμα housekeeping για την εύρυθμη λειτουργία του τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίων:

Ανάλογη προϋπηρεσία 1-3 έτη σε ξενοδοχεία 5 αστέρων

Ευελιξία σε βάρδιες

Καλή γνώση Αγγλικών

Ευελιξία στο ωράριο (πρωινή-απογευματινή βάρδια)

Πιστοποιητικό Υγείας

Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά-υπευθυνότητα

Ομαδικό πνεύμα εργασίας

Προσφέρονται:

Εταιρικό πούλμαν για την μεταφορά προσωπικού

Διαρκή εκπαίδευση

Άριστο περιβάλλον εργασίας

Προοπτικές εξέλιξης

Κωδικός αναφοράς

ΚΑ-20