Η θέση ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ (Housekeeping) έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ (Housekeeping) από την εταιρεία ORPHEAS RESORT

Πλήρης Απασχόληση
Georgioupoli

Περιγραφή Θέσης

Η ξενοδοχειακή μονάδα ORPHEAS RESORT 4* (ΗΒ - Adults only)
  στον Καβρό Γεωργιούπολης Χανίων αναζητά
για την θερινή σεζόν 2019:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή γνώση αγγλικών - γερμανικών
  • Eμπειρία σε αντίστοιχη θέση - ξενοδοχιακή εμπειρία θα ληφθεί υπόψην
  • Ομαδικότητα
  • Ικανότητες διαχείρησης χρόνου και ανταπόκρισης σε συνθήκες πίεσης
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση και στην ικανοποίηση του πελάτη

Το ξενοδοχείο προσφέρει:

  • Άριστες συνθήκες και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή και διατροφή για τους μη διαμένοντες στην περιοχή
  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων

Οι ενδιαφερόμενοι που διαθέτουν τα απαραίτητα προσόντα παρακαλούνται όπως
αποστείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.

Τηλέφωνο επικοινωνίας 2825061218
Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

HK s2019