Η θέση ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ (Housekeeping) έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ (Housekeeping) από την εταιρεία ORPHEAS RESORT

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Georgioupoli

Περιγραφή Θέσης

Η ξενοδοχειακή μονάδα ORPHEAS RESORT 4* (ΗΒ - Adults only)
  στον Καβρό Γεωργιούπολης Χανίων αναζητά
για την νέα θερινή σεζόν:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή γνώση αγγλικών - γερμανικών
  • Eμπειρία σε αντίστοιχη θέση - ξενοδοχιακή εμπειρία θα ληφθεί υπόψην
  • Ομαδικότητα
  • Ικανότητες διαχείρισης χρόνου και ανταπόκρισης οδηγιών
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση και στην ικανοποίηση του πελάτη

Το ξενοδοχείο προσφέρει:

  • Άριστες συνθήκες και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή και διατροφή για τους μη διαμένοντες στην περιοχή
  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων

Γίνετε μέλος μιας ομάδας που εξασφαλίζει μια διαρκή εμπειρία διακοπών
σε ένα Α
rt Ηotel με επίκεντρο τον πελάτη και όχι τον μαζικό τουρισμό.

Οι ενδιαφερόμενοι που διαθέτουν τα απαραίτητα προσόντα παρακαλούνται όπως
αποστείλουν αναλυτικό βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.

Τηλέφωνο επικοινωνίας 2825061218
Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

Κωδικός αναφοράς

HK s2020