Η θέση Ηλεκτρολόγος Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων έχει αποθηκευτεί.

Ηλεκτρολόγος Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων από την εταιρεία ALUMINCO Α.Ε.

3 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Οινόφυτα

Περιγραφή Θέσης

Η ALUMINCO Α.Ε. κυρίαρχος Ελληνική Βιομηχανία του κλάδου κατεργασίας Αλουμινίου ζητεί για την επάνδρωση του τμήματος συντήρησης Ηλεκτρολόγο – Αυτοματιστή Βιομηχανικών Εγκαταστάσεων.

Οι βασικές αρμοδιότητες της θέσης

Ο κάτοχος της θέσης είναι μέλος της ομάδας συντήρησης και αναφέρεται στον Διευθυντή Τεχνικής Υποστήριξης και Εγκαταστάσεων του εργοστασίου.

Είναι υπεύθυνος για την εξασφάλιση της ορθής λειτουργίας του ηλεκτρολογικού - ηλεκτρονικού εξοπλισμού παραγωγικών μονάδων.

  • Αναλαμβάνει την επίλυση βλαβών κατά την παραγωγική διαδικασία.
  • Συμμετέχει στον προγραμματισμό και την υλοποίηση των τακτικών συντηρήσεων.
  • Συμμετέχει σε νέα project για την βελτίωση ή και τον εκσυγχρονισμό των εγκαταστάσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

Oι ιδανικοί υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν:

  • Πτυχίο ΤΕΙ Ηλεκτρολογίας / Ηλεκτρονικής / Αυτοματισμών.
  • Τριετή τουλάχιστον εμπειρία σε Βιομηχανικές Εγκαταστάσεις κατά προτίμηση σε κλάδο Αλουμινίου.
  • Εμπειρία σε εφαρμογές κλασικού αυτοματισμού, ρυθμιστών στροφών.
  • Γνώση προγραμματισμού PLC, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Γνώση Αγγλικών και χειρισμού H/Y.
  • Ομαδική συμπεριφορά και οργανωτικές ικανότητες.
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες.

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών βάσει προσόντων κι απόδοσης.
  • Ομαδική Ασφάλιση Ζωής ( Νοσοκομειακή & Εξωνοσοκομειακή κάλυψη ).
  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Συνεχή εκπαιδευτική υποστήριξη.

Αν ενδιαφέρεσαι να εργασθείς σε ένα περιβάλλον δυναμικά εξελισσόμενο με έμφαση στην ανάπτυξη και την καινοτομία, μπορείς να μας αποστείλεις το βιογραφικό σημείωμα επιλέγοντας Αίτηση. Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν απολύτως εμπιστευτικά και μετά την αξιολόγηση τους, οι υποψήφιοι που τηρούν τις απαιτήσεις της θέσης θα κληθούν για συνέντευξη.
Η προστασία των προσωπικών σας δεδομένων είναι προτεραιότητα για εμάς. Μπορείτε να μάθετε περισσότερα σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων από την εταιρεία ALUMINCO A.E. εδώ Εάν επιθυμείτε να παραμείνει στη βάση δεδομένων της Εταιρείας μας για διάστημα τριών (3) ετών από την υποβολή του, προκειμένου να μπορέσουμε να επικοινωνήσουμε μαζί σας για μελλοντικές θέσεις εργασίας που κρίνουμε ότι ταιριάζουν με τα επαγγελματικά προσόντα και την εμπειρία σας, παρακαλούμε όπως δηλώσετε ρητώς «Έχω λάβει γνώση της Πολιτικής Προστασίας Δεδομένων Υποψήφιων Εργαζομένων της ALUMINCO A.E και επιθυμώ να διατηρηθεί το βιογραφικό μου σημείωμα στη βάση δεδομένων της Εταιρείας για τα επόμενα τρία (3) έτη.» σε απαντητικό σας email: hrcv@aluminco.com Διεύθυνση HR Aluminco A.E.

Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν απολύτως εμπιστευτικά και μετά την αξιολόγηση τους, οι υποψήφιοι που τηρούν τις απαιτήσεις της θέσης θα κληθούν για συνέντευξη.

Η προστασία των προσωπικών σας δεδομένων είναι προτεραιότητα για εμάς. Μπορείτε να μάθετε περισσότερα σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων από την εταιρεία ALUMINCO A.E. εδώ

Εάν επιθυμείτε να παραμείνει στη βάση δεδομένων της Εταιρείας μας για διάστημα τριών (3) ετών από την υποβολή του, προκειμένου να μπορέσουμε να επικοινωνήσουμε μαζί σας για μελλοντικές θέσεις εργασίας που κρίνουμε ότι ταιριάζουν με τα επαγγελματικά προσόντα και την εμπειρία σας, παρακαλούμε όπως  δηλώσετε ρητώς «Έχω λάβει γνώση της Πολιτικής Προστασίας Δεδομένων Υποψήφιων Εργαζομένων της ALUMINCO A.E και επιθυμώ να διατηρηθεί το βιογραφικό μου σημείωμα στη βάση δεδομένων της Εταιρείας για τα επόμενα τρία (3) έτη.» σε απαντητικό σας email:
hrcv{at}aluminco.com

Διεύθυνση HR Aluminco A.E.

Κωδικός αναφοράς

n/a