Η θέση ΕΡΓΑΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΕΡΓΑΤΕΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ από την εταιρεία ALUMINCO

Πλήρης Απασχόληση
Inofyta

Περιγραφή Θέσης

H INSCREEN , θυγατρική του ομίλου ALUMINCO με κύριο τομέας δραστηριοτήτων της την παραγωγή και διάθεση αναβαθμισμένων  συστημάτων σίτας, μοναδικής λειτουργικότητας και αισθητικής, που συμμορφώνονται με τα πιο αυστηρά Ευρωπαϊκά πρότυπα που ανταποκρίνονται στις πιο απαιτητικές κατασκευές, αναζητά στις εγκαταστάσεις της στα Οινόφυτα,

ΕΡΓΑΤOTEXNIKO ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

• Επιθυμητή εμπειρία σε Βιομηχανικό Περιβάλλον και ειδικότερα αλουνιμίου

• Επιθυμητή γνώση χειρισμού ανυψωτικού μηχανήματος (κλαρκ)

• Επιθυμητό πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Τεχνικών Σχολών

Η εταιρία προσφέρει:

• Σταθερές Αποδοχές σύμφωνα με τη βαρύτητα της θέσης (επιδόματα θέσεων)

• Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση

• Ιδιωτική Ομαδική Ασφάλιση

• Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δωρεάν Μετακίνηση από/προς το χώρο εργασίας με εταιρικό λεωφορείο

Για να εκδηλώσετε ενδιαφέρον για τη θέση αποστείλετέ μας τα στοιχεία σας στο  Πατήστε εδώ για να στείλετε την αίτησή σας"> αναγράφοντας απαραιτήτως στο θέμα του email "Εργατοτεχνικό Προσωπικό".

Η προστασία των προσωπικών σας δεδομένων είναι προτεραιότητα για εμάς. Μπορείτε να μάθετε περισσότερα σχετικά με την επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων από την εταιρεία ALUMINCO  εδώ

Εάν επιθυμείτε να παραμείνει στη βάση δεδομένων της Εταιρείας μας για διάστημα τριών (3) ετών από την υποβολή του, προκειμένου να μπορέσουμε να επικοινωνήσουμε μαζί σας για μελλοντικές θέσεις εργασίας που κρίνουμε ότι ταιριάζουν με τα επαγγελματικά προσόντα και την εμπειρία σας, παρακαλούμε όπως  δηλώσετε ρητώς «Έχω λάβει γνώση της Πολιτικής Προστασίας Δεδομένων Υποψήφιων Εργαζομένων της ALUMINCO   και επιθυμώ να διατηρηθεί το βιογραφικό μου σημείωμα στη βάση δεδομένων της Εταιρείας για τα επόμενα τρία (3) έτη.» σε απαντητικό σας e-mail

Κωδικός αναφοράς

n/a