Η θέση ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία μας δραστηριοποιείται στον κλάδο των πωλήσεων & του Marketing. Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης και συνεργασίας με νέους πελάτες/ projects, θέλει να στελεχώσει το τμήμα των εξωτερικών πωλήσεων και της έρευνας αγοράς.

Η εταιρεία μας απευθύνεται σε άτομα που τους ενδιαφέρει η εξέλιξη σε οικονομικό, επαγγελματικό και προσωπικό επίπεδο.
Προτεραιότητα μας είναι να φτάνουμε κάθε μέρα όλο και πιο κοντά στην επίτευξη των στόχων μας. Βασική προϋπόθεση είναι η εφαρμογή των θεμελιωδών αξιών μας, όπως είναι η σωστή εξυπηρέτηση των πελατών και η διερεύνηση και ικανοποίηση των αναγκών τους. Για να το πετύχουμε αυτό, επενδύουμε στην ομάδα μας αναζητώντας ανθρώπους που διαθέτουν ζωντάνια και όρεξη για δουλειά.

Θεωρείς ότι μπορείς να ανταποκριθείς στις απαιτήσεις; Αν ναι, στείλε άμεσα το βιογραφικό σου και ίσως σου δοθεί η ευκαιρία να γίνεις μέλος της ομάδας μας!

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη προφορική και γραπτή επικοινωνία
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες
  •  Άμεση διαθεσιμότητα
  • Επαγγελματική εμφάνιση

Κωδικός αναφοράς

n/a