Η θέση ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ_ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΛΕΓΧΩΝ ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ_ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΛΕΓΧΩΝ ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ

Πλήρης Απασχόληση
Aghios Ioannis Rentis

Περιγραφή Θέσης

Μεγάλη δικηγορική εταιρεία, αναζητεί δικηγόρο για συνεργασία, με αρμοδιότητες τη διενέργεια ελέγχου τίτλων ακινήτων σε Αττική και επαρχιακές πόλεις καθώς και τη σύνταξη συναινετικών προσημειώσεων και εκδίκασή τους.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Απόφοιτος Νομικής σχολής
  • 2 – 3 έτη εργασιακής εμπειρία σε ελέγχους τίτλων ακινήτων
  • Προτιμητέα η κατοχή διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου
  • Καλή Χρήση Η/Υ (Ms Office)
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα

Η εταιρεία προσφέρει:

  • νταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ομαδικό πρόγραμμα ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Κωδικός αναφοράς

LR_16

Όμοιες Θέσεις

Legal Counsel for South East Europe Θρακομακεδόνες Unilever
DEVELOPER Aghios Ioannis Rentis ΣΙΟΥΦΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
Front-End Developer (Athens) Moschato e-table
ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΣΤΟ REAL ESTATE Αθήνα NOVA REAL ESTATE
Frontend Developer Αθήνα SPACE HELLAS S.A.
Junior/Senior Developers Java / J2EE Amaroussio COGNITY A.E