Η θέση Γίνε μέλος της ομάδας Information Technology της MSC έχει αποθηκευτεί.

Γίνε μέλος της ομάδας Information Technology της MSC από την εταιρεία MSC Service Center Greece

Πλήρης Απασχόληση
Pireas

Περιγραφή Θέσης

Γίνε μέλος της ομάδας Information Technology της MSC MEDITERRANEAN SHIPPING COMPANY, μιας εκ των μεγαλύτερων ναυτιλιακών γραμμών παγκοσμίως.

Ξεκίνησε την καριέρα σου από την Ελλάδα σε Entry-Level Position, στο Global Service Desk της MSC ServiceCenter Greece LTD.

Η MSC Service Center Greece, αναζητά για το γραφείο της στον Πειραιά απόφοιτο πληροφορικής, για πλήρωση θέσης στο τμήμα First Level Support, σε απλά προγράμματα καθημερινή χρήσης.

Απαραίτητα Προσόντα

Προϋποθέσεις:

  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Αμεσότητα στην επικοινωνία
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο

Παροχές:

  • Σύμβαση εργασίας  Αορίστου Χρόνου
  • Εκπαίδευση συνεχής κατόπιν της πρόσληψης στο χώρο εργασίας
  • Εργασία γραφείου σε ένα Διεθνές και πολλά υποσχόμενο περιβάλλον (5 λεπτά από τον Ηλεκτρικό Σταθμό, Πειραιά)
  • Συνεχής εξέλιξη, ίσες ευκαιρίες στην Ελλάδα και το εξωτερικό

Γίνε μέλος του ανθρώπινου δυναμικού της
MSC, που απασχολεί σήμερα περισσότερους από 70.000 αφοσιωμένους εργαζόμενους σε ολόκληρο τον κόσμο.

Κωδικός αναφοράς

ΙΤ

Όμοιες Θέσεις

Junior IT Αθήνα CONVENTUS S.A
IT Specialist Αθήνα Intersport
Τεχνικός για το τμήμα του Service Αθήνα Εμπορική εταιρεία Ιατρικών Μηχανημάτων
Service Desk Support Engineer Kifissia SingularLogic
IT Administrator Iraklio BIOAXIS Healthcare SEE AE
Senior Systems Engineers Αθήνα COSMOS BUSINESS SYSTEMS A.E.B.E
IT Operations Technician Αθήνα NEW SIA Greece Single Member S.A.