Η θέση Βοηθός Λογιστή έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Βοηθός Λογιστή από την εταιρεία KEEPER Group

4 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Athina

Περιγραφή Θέσης

Η KEEPER Group, βραβευμένη με το Corporate Vision Award, εταιρία Χονδρικού Εμπορίου Συστημάτων Ασφαλείας, με δραστηριοποίηση σε Ελλάδα και Κύπρο, αναζητά βοηθό λογιστή , για τη στελέχωση του Τμήματος Λογιστηρίου.

  • Καταχώριση και έκδοση παραστατικών, αποδείξεων πληρωμής και είσπραξης στο ERP (EnterSoft) σύστημα της εταιρείας
  • Έλεγχος τραπεζικών λογαριασμών και επαλήθευση - εντοπισμός αποκλίσεων σε καρτέλες πελατών & προμηθευτών
  • Καταγραφή και έλεγχος εταιρικών εξόδων
  • Συστηματική επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές για τον συντονισμό πληρωμών, τακτοποίηση οφειλών, συμφωνίες υπολοίπων
  • Διάφορες εργασίες διοικητικής φύσεως (διεκπεραίωση γραφειοκρατικών διαδικασιών, τήρηση αρχείου επικοινωνίας με πελάτες και προμηθευτές, αρχειοθέτηση κ.α.)
  • Τηλεφωνικό κέντρο

Προσφέρονται :

  • Software μηχανοργάνωσης : EnterSoft ERP
  • Σύγχρονο & Φιλικό Περιβάλλον εργασίας
  • Μακροχρόνια συνεργασία
  • Προοπτικές εξέλιξηςπαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα Επαγγελματικά Προσόντα :

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου Οικονομικών
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση του Microsoft Office

Απαιτούμενες Προσωπικές Δεξιότητες :

  • Ευφυία, Ευστροφία και Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Διαπραγματευτική ικανότητα
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Φιλική & Ευχάριστη
  • Διάθεση για προσωπική & επαγγελματική εξέλιξη

Επιπλέον Επιθυμητά (Μη- Απαιτητά) Προσόντα :

  • Εμπειρία χρήσης EnterSoft ERP

Κωδικός αναφοράς

logistirio