Η θέση Αποθηκάριος/Οδηγός έχει αποθηκευτεί.

Αποθηκάριος/Οδηγός από την εταιρεία NOVATRON SEC DISTRIBUTION ΑΕ

Τελευταία ημέρα για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Iraklio

Περιγραφή Θέσης

Η Novatron Security Distribution AE διευρύνοντας τις εργασίες της αναζητά προς άμεση πρόσληψη Αποθηκάριο/Οδηγό για να στελεχώσει περαιτέρω το τμήμα Διακίνησης της εταιρείας.

Τα καθήκοντα του Αποθηκάριου/Οδηγού είναι:

  • Διασφάλιση της σωστής και γρήγορης προετοιμασίας των παραγγελιών.
  • Τοποθέτηση/Τακτοποίηση των εμπορευμάτων στο χώρο αποθήκης σύμφωνα με τις απαιτήσεις της εταιρείας.
  • Παραλαβές εμπορευμάτων από προμηθευτές και καταχώρησή τους στο πληροφοριακό σύστημα της εταιρίας.
  • Ποσοτικός και ποιοτικός έλεγχος κατά την παραλαβή των εμπορευμάτων.
  • Παράδοση παραγγελιών σε πελάτες εντός Αττικής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια οδήγησης (Β’ κατηγορίας)
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Καλή γνώση των εφαρμογών Excel, Word, E-Mail
  • Επαγγελματισμός και ομαδικότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

H έδρα της Novatron Security Distribution ΑΕ βρίσκεται στο Ηράκλειο Αττικής και είναι μία από τις ισχυρότερες εταιρείες χονδρικής πώλησης Συστημάτων Ασφαλείας της ελληνικής αγοράς.

Η Novatron Security Distribution παρέχει ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον, διαρκή εκπαίδευση, ευκαιρίες εξέλιξης, ανταγωνιστικές αποδοχές, πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση.

Στόχος μας είναι να προσφέρουμε στους πελάτες μας αξιόπιστα προϊόντα από καταξιωμένους κατασκευαστές σε συνδυασμό με υψηλής ποιότητας υπηρεσίες πριν και μετά την πώληση.

Αποστολή βιογραφικών στο mail: hr@novatronsec.com με θέμα «Αποθηκάριος/Οδηγός».

Κωδικός αναφοράς

LOG