Η θέση ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΙ ΕΡΓΑΤΕΣ έχει αποθηκευτεί.

ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΙ ΕΡΓΑΤΕΣ από την εταιρεία ISS HUMAN RESOURCES A.E.

Πλήρης Απασχόληση
ΟΙΝΟΦΥΤΑ

Περιγραφή Θέσης

Η UNISON Human Resources AEεταιρία εύρεσης και διαχείρισης Ανθρωπίνου Δυναμικού, ζητά για λογαριασμό βιομηχανίας:

ΑΝΕΙΔΙΚΕΥΤΟΥΣ ΕΡΓΑΤΕΣ

Περιοχή: Οινόφυτα

 (Κωδικός Θέσης: ΑΕ_ΟΙ/20)

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός και επίβλεψη της λειτουργίας μηχανημάτων συσκευασίας
  • Εργασίες παραγωγής
  • Αναφορά για τυχόν βλέβες και προβλήματα στη διαδικασία συσκευασίας
  • Εφαρμογή και συμμορφωση βάσει των οδηγιών παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

 Προφίλ υποψηφίων:

  •  Απόφοιτος Γυμνασίου ή Λυκείου
  • Δυνατότητα εργασίας σε παραγωγική μονάδα
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε μονάδα παραγωγής
  • Ευελιξία σε βάρδιες (πρωινή- απογευματινή και βραδινή)
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια

Προσφέρονται:

● Άμεση πρόσληψη

● Εκπαίδευση

● Υπηρεσιακό λεωφορείο για τη μεταφορά του προσωπικού

Κωδικός αναφοράς

ΑΕ_ΟΙ/20

Όμοιες Θέσεις

ΕΡΓΑΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ K - Οινόφυτα
ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ - ΕΡΓΑΤΗΣ K - Aghios Thomas ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΩΝΥΜΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ
NETWORK ENGINEER (ΚΩΔ. TDY 0121) K - Chalkida ΣΚΛΑΒΟΣ Σ ΑΒΕΕ
Warehouse Clerk K - Σχηματάρι Coca-Cola Τρία Έψιλον