Η θέση Άμεση κάλυψη 3 θέσεων σε διαφημιστική εταιρεία έχει αποθηκευτεί.

Άμεση κάλυψη 3 θέσεων σε διαφημιστική εταιρεία από την εταιρεία OPPORTUNITA MARKETING

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Full-Time
Thessaloniki

Περιγραφή Θέσης

Νεοσύστατη Εταιρεία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης αναζητά νέους με ή χωρίς προϋπηρεσία για μόνιμη συνεργασία στον χώρο των Πωλήσεων και την εξυπηρέτηση πελατών αναλαμβάνοντας την προώθηση μεγάλων Brands.

Απαραίτητα Προσόντα

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ

  • Διάθεση για δουλειά και οργανωτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα στη διαχείριση πελατών σε θέματα πωλήσεων και εξυπηρέτησης
  • Άμεση διαθεσιμότητα

ΠΑΡΟΧΕΣ

  • Πλήρη εκπαίδευση και πιστοποιήσεις σε τεχνικές πωλήσεων και Marketing
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον
  • Υψηλές αμοιβές και  bonus

Στείλε και εσύ το βιογραφικό σου για να γίνεις μέλος της ομάδας μας!

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Sales Consultants Θεσσαλονίκη
Brand Ambassadors Thessaloniki Εταιρία Παροχής Υπηρεσιών
Senior Account Manager για την Βόρεια Ελλάδα Θεσσαλονίκη COSMOS BUSINESS SYSTEMS S.A.
Coffee Expert Θεσσαλονίκη Nestle
Υπεύθυνος E-shop Θεσσαλονίκη ANEL Fashion
Social Network Account Operators (Remote) Θεσσαλονίκη Global Services Ltd