Η θέση Software Developer έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

H GlobiLED  ( https://globiled.com/ )ο κορυφαίος κατασκευαστής φωτισμού LED που ειδικεύεται στον σχεδιασμό, την κατασκευή και τη διανομή σωμάτων LED υψηλής τεχνολογίας αναζητά Software Developer!

Αντικείμενο Εργασίας:
Κύρια απασχόληση του υποψηφίου θα είναι η ανάπτυξη νέων εφαρμογών

Απαραίτητα Προσόντα:
• Άριστη γνώση HTML5 & CSS3
• Άριστη γνώση PHP & MySQL
• Άριστη γνώση JavaScript / jQuery
• Αποδεδειγμένη εμπειρία
• Ικανότητα επικοινωνίας – Ομαδικό πνεύμα
• Άριστη χρήση γραπτού και προφορικού λόγου της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
• Φιλοδοξία, δημιουργικότητα, εργατικότητα, αξιοπιστία και συνέπεια

Επιθυμητά Προσόντα:
• Εμπειρία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Προσφέρονται:
Η εταιρία παρέχει ανταγωνιστικές αποδοχές σε ένα ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, συνεχή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες και εξασφαλίζει σημαντικές ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.

Οι άνδρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις.

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Όλα τα βιογραφικά διαχειρίζονται με απόλυτη εχεμύθεια