Η θέση SOFTWARE DEVELOPER έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Θέρμη

Περιγραφή Θέσης

Ο όμιλος ΙΝΤΕΡΣΑΛΟΝΙΚΑ επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση Java Web Developers στη Θεσσαλονίκη για τον σχεδιασμό και ανάπτυξη νέων εφαρμογών.

Αρμοδιότητες:

•             Κατανόηση υπάρχουσας δομής

•             Ανάλυση και σχεδιασμός εφαρμογών

•             Συγγραφή κώδικα για την υλοποίηση προτεινόμενης ανάλυσης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην διεύθυνση [Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ] Subject: INTER-JWD-08/19.

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

•             Πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ Πληροφορικής,

•             Καλή γνώση Java, Spring, Hibernate

•             Καλή γνώση ORACLE DB, SQL

•             Γνώση HTML, CSS, Javascript, Angular

•             Γνώση Git/SVN, maven, npm

•             Γνώση Αγγλικών

•             Επιθυμητή προϋπηρεσία σε Σχεδιασμό και Ανάπτυξη εφαρμογών web

•             Ομαδικό και οργανωτικό πνεύμα

•             Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψήφιους

Κωδικός αναφοράς

n/a

Όμοιες Θέσεις

Web Frontend Developer (f/m) Θεσσαλονίκη noris M.I.K.E.
VMware vSphere Expert (f/m) Θεσσαλονίκη noris M.I.K.E.
Mid/Senior Python Developer (f/m) Θεσσαλονίκη noris M.I.K.E.
Application Consultant Thermi Veltio
Πωλητές και Ταμίες - Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη Plaisio Computers
Account Executive (Ref. ae-th) Θεσσαλονίκη DATA COMMUNICATION