Για εργοδότες
Μηχανικός Συντηρητής
ΚρωπίαΤοποθεσία
Κρωπία
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Η Χρωστική Α.Ε. είναι μια από τις μεγαλύτερες Ελληνικές εταιρίες παραγωγής masterbatches, χρωστικών παρασκευασμάτων και μελανιών εκτύπωσης. Στα πλαίσια της ορθής λειτουργίας και ανάπτυξης της η Χρωστική Α.Ε. ενδιαφέρεται να προσλάβει:

Μηχανικό Συντηρητή

Περιγραφή θέσης:

  • Εφαρμογή του προγράμματος προληπτικής συντήρησης
  • Επισκευή του μηχανολογικού εξοπλισμού σε περίπτωση βλάβης
  • Αναφορά και επίβλεψη του συνόλου των μηχανολογικών διεργασιών
  • Επίβλεψη εργασιών των εξωτερικών εργολάβων
  • Εκπαίδευση των εργαζομένων στο χώρο του εργοστασίου σε θέματα ασφάλειας χειρισμού του μηχανολογικού εξοπλισμού

Προσόντα:

  • Πτυχίο Τ.Ε.Ι. Μηχανολογίας ή τεχνικής σχολής ή κάτοχος άδειας Πρακτικού Μηχανικού
  • Βασική γνώση χρήσης Η/Υ
  • Προϋπηρεσία κατά προτίμηση σε Βιομηχανία Πλαστικών ή Χημικών

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση και δυνατότητα εξέλιξης

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την εταιρία μας επικοινωνήστε τηλεφωνικά στον αριθμό 210 6624692 ή επισκεφθείτε το site μας: www.chrostiki.com

Κρωπία