Η θέση Human Resources Manager έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Human Resources Manager από την εταιρεία Ανώνυμη Εταιρεία

7 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Αδιάφορο
Aspropyrgos

Περιγραφή Θέσης

Όμιλος εταιρειών με εμπορικές δραστηριότητες, που αναπτύσσεται δυναμικά σε Ελλάδα και εξωτερικό, επιθυμεί να συνεργαστεί με:

HR Manager

Η θέση αναφέρεται στo Διευθύνοντα Σύμβουλο, με κύρια αρμοδιότητα την οργάνωση και λειτουργία όλων των δραστηριοτήτων  ενός σύγχρονου τμήματος HR στον όμιλο.

Στο πλαίσιο των αρμοδιοτήτων σας θα αναλάβετε μεταξύ άλλων την:

  • αναζήτηση, προσέλκυση, και πρόσληψη κατάλληλου προσωπικού
  • δημιουργία συστήματος υποδοχής και εκπαίδευσης των νέων εργαζομένων
  • διαχείριση θεμάτων Υγιεινής & Ασφάλειας
  • επίλυση εργασιακών θεμάτων
  • δημιουργία συστήματος αξιολόγησης

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση άνω των  3 ετών
  • Πτυχίο ΑΕΙ Διοίκησης επιχειρήσεων
  • Καλή γνώση εργατικής νομοθεσίας
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Διαχείριση προγραμμάτων HCM, μισθοδοσίας
  • Πολύ καλή επικοινωνία σε όλα τα επίπεδα
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών,
  • Ευελιξία, συνεργατικότητα

Επιθυμητά προσόντα

  • Γνώση μισθοδοσίας και συστημάτων βαρδιών
  • Γνώση προγράμματος Business Μισθοδοσία Epsilon και SOFTONE

Εάν επιθυμείτε να εξελιχθείτε  σε ένα σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον λαμβάνοντας ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναμένουμε το βιογραφικό σας.

Η αίτησή σας είναι εμπιστευτική και θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Κωδικός αναφοράς

GDHMK01