Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ - ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ LOGISTIC

O όμιλος Σιακανδάρη, ένα από τα μεγαλύτερα και ταχύτερα αναπτυσσόμενα επιχειρηματικά σχήματα ανακύκλωσης και ολοκληρωμένης διαχείρισης μη επικίνδυνων στερεών αποβλήτων στη Νοτιοανατολική Ευρώπη, αναζητά για πλήρης απασχόλησης υπάλληλο για το τμήμα Προμηθειών Logistic.

Σας προσφέρουμε καθημερινή καθοδήγηση από τα πιο έμπειρα στελέχη για το πρώτο διάστημα και μετέπειτα συνεχή επικοινωνία με τον υπεύθυνο του τμήματος προμηθειών και Logistic της εταιρείας, μεγάλες προοπτικές εξέλιξης, σύγχρονο και φιλικό εργασιακό περιβάλλον.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τμήματος Logistics
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ με κατεύθυνση Logistics / Supply Chain Management
  • Εμπειρία στην χρήση ERP προγραμμάτων (κατά προτίμηση Softone)
  • Καλή γνώση προγράμματος διαχείρισης αποθήκης WMS (Warehouse Management System)
  • Πολύ καλή γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel)
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Οργανωτικές, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις

Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός και επίβλεψη των εργασιών του Τμήματος Συντήρησης
  • Έλεγχος και καταχώρηση αποδεικτικών παράδοσης - Διαχείριση παραγγελιών αναλωσίμων & ανταλλακτικών- ΈΕΕΕκδοση δελτίων αποστολής
  • Λεπτομερής Μηχανογραφική Καταχώρηση αναφορών βλαβών, επισκευών και αναλώσεων του Τμήματος Συντήρησης
  • Έλεγχος αποθεμάτων ασφαλείας για ικανοποίηση των αναγκών της εταιρείας
  • Επικοινωνία και διαπραγμάτευση με προμηθευτές για την πλήρωση των αναγκών της εταιρείας σε υλικά &  υπηρεσίες του Τμ.Συντήρησης
  • Ενημέρωση πληροφοριακών συστημάτων (ERP, WMS, CRM) της εταιρείας και ανάλυση δεδομένων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Δυνατότητα εξέλιξης με συνεχώς ανοδική τάση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (ανάλογο προσόντων και εμπειρίας)
  • Σταθερή και πλήρη απασχόληση
  • Συνεχή ανάπτυξη
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Σχηματάρι
πριν 11 μέρες