Η θέση ENERGY & GAS ADVISORS έχει αποθηκευτεί.

GR

Ολοκλήρωση αίτησης

Σύνδεση

Ξέχασα
ή

Λογαριασμός

Πλήρης Απασχόληση
Chalandri

Περιγραφή Θέσης

H Green Promotions & Sales που δραστηριοποιείται στο χώρο της προώθησης πωλήσεων από το 2008 σε συνεργασία με τον μεγαλύτερο ανεξάρτητο παραγωγό ηλεκτρικής ενέργειας στην Ελλάδα, αναζητά

Energy & Gas Advisors για στελέχωση του νέου τμήματος προώθησης υπηρεσιών ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου.

         Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό σταθερό μισθό
  • Ανταγωνιστικό bonus scheme
  • Κινητό/Εξοδα Κίνησης
  • Πρόγραμμα ασφάλισης υγείας
  • Προγράμματα εκπαίδευσης
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία ταχέως και υγιώς αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Εύκολη πρόσβαση στον χώρο εργασίας(πλησίον Μετρό Δουκίσσης Πλακεντίας)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στις πωλήσεις
  • Δυναμική ευχάριστη και φιλόδοξη προσωπικότητα
  • Εξαιρετική ικανότητας παρουσίασης , επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Προσανατολισμένος στην εξυπηρέτηση των πελατών και στην επίτευξη των στόχων

Κωδικός αναφοράς

EGA

Όμοιες Θέσεις

Chemical / Process Engineer Αθήνα API Europe
Field Sales Representatives B2B (Aττική) Αθήνα WATT AND VOLT ΑΕ
Merchandiser-ΑΘΗΝΑ Αθήνα INGROUP
Εξωτερικός Πωλητής / Account Manager Athina ΜΣ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ
Ζητείται Άμεσα Προσωπικό Διαφόρων Ειδικοτήτων Αθήνα Εμπορική Εταιρεία Μανώλαρος Νικόλαος
ΠΩΛΗΤΗΣ ΓΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΥΛΙΚΟ Αθήνα Εταιρεία ιατρικού εξοπλισμού
ΠΩΛΗΤΗΣ–ΠΩΛΗΤΡΙΑ Ασπρόπυργος Εμπορική Εταιρεία
Πωλητής B2B Αθήνα Bournas Medicals