Η θέση Customer Service Officer έχει αποθηκευτεί.

αποτελέσματα

Customer Service Officer από την εταιρεία ΕΤΕΜ Α.Ε.

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Magoula

Περιγραφή Θέσης

Η ΕΤΕΜ ζητεί:

Customer service officer

για την περιοχή της Μαγούλας

Αντικείμενο της θέσης:

  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραγγελιοληψία, καταχώρηση-έλεγχος και παρακολούθηση παραγγελίας
  • Έκδοση παραστατικών
  • Διαχείριση, διεκπεραίωση φορτώσεων, τιμολογήσεων

Οι υποψήφιοι, πρέπει να διαθέτουν τα ακόλουθα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης / Business Administration / Τεχνικής κατεύθυνσης / Logistics – εφοδιαστική αλυσίδα
  • Προϋπηρεσία 2+ ετών, θα θεωρηθεί ως προσόν
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ, Microsoft office (Γνώση SAP θα θεωρηθεί προσόν)
  • Επικοινωνιακές ικανότητες & οργανωτικότητα
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώση 3ης γλώσσας θα θεωρηθεί προσόν

Η θέση προσφέρει δυναμικό περιβάλλον εργασίας, διαρκή εκπαίδευση και πρόσθετη ασφαλιστική κάλυψη.

Αποστείλατε βιογραφικό σημείωμα, με κωδικό θέσης ΕΠ , στο e-mail:
[Για να στείλετε τo βιογραφικό σας κάντε κλικ εδώ]

ΘΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ

Κωδικός αναφοράς

ΕΠ

Accounting Assistant (maternity cover) Αθήνα KSM Human Resources Ελλάς
Γραμματέας Ελευσίνα Ανώνυμη Εταιρεία
Logistic Coordinator Αθήνα TELMACO Α.Ε.
Assistant Buyer Αθήνα Textile Company
Υπάλληλος Γραφείου / Τιμολόγησης Μάνδρα ΜΥΛΟΙ ΛΟΥΛΗ Α.Ε.
Warehouse Administrator Pireas Mellon Technologies
Υπεύθυνος Αποθήκης Vari ΡΗΝΙΩΤΗΣ