Η θέση BOOKING & HR COORDINATOR (κωδ.BF) έχει αποθηκευτεί.

BOOKING & HR COORDINATOR (κωδ.BF) από την εταιρεία Green promotions and sales

2 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Αθήνα

Περιγραφή Θέσης

Η Green promotions and sales η οποία δραστηριοποιείται 11 χρόνια στο χώρο του Direct Marketing και την προώθηση πωλήσεων αναζητά νέο συνεργάτη πλήρους απασχόλησης για το τμήμα ανθρωπίνου δυναμικού.

Αρμοδιότητες:

  • Recruiting Ανθρώπινου Δυναμικού
  • Διαχείριση Ανθρώπινου Δυναμικού
  • Αξιολόγηση Ανθρώπινου Δυναμικού
  • Συντονισμός και προγραμματισμός Εκπαίδευσης προσωπικού

Προσόντα:

  • Επιθυμητές οι σπουδές σε ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ
  • Τέλεια γνώση και χειρισμός του MS Office Suite
  • Ιδιαίτερα καλός-η στο να χειρίζεται με διπλωματία τις καταστάσεις κρίσης και να βρίσκει λύσεις στα προβλήματα
  • Ικανότητα στη διαχείριση και αξιολόγηση προσωπικού
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Εταιρικό κινητό
  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Συνεχή καθοδήγηση και υποστήριξη

Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα, αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail.

Κωδικός αναφοράς

BF