Η θέση Χειριστές/Οδηγοί/Τεχνίτες -Κατασκευή δικτύου οπτικών ινών -Γερμανία έχει αποθηκευτεί.

Χειριστές/Οδηγοί/Τεχνίτες -Κατασκευή δικτύου οπτικών ινών -Γερμανία από την εταιρεία Phoenix Engineering GmbH

Πλήρης Απασχόληση
Γερμανία

Περιγραφή Θέσης

Χειριστές/Οδηγοί/Τεχνίτες -Κατασκευή δικτύου οπτικών ινών  (Πλήρης απασχόληση, Γερμανία)

Θα ασχοληθείς με:

Χειριστής:

-Χειρισμό μηχανημάτων (εκσκαφείς, φορτωτές, διατρητικά)

-Κατανόηση και εφαρμογή σχεδίων δικτύου

-Επίτευξη στόχων παραγωγής

-Συμμετοχή στις εργασίες κατασκευής

Οδηγός:

-Δρομολόγια με φορτηγά οχήματα

-Φορτώσεις/εκφορτώσεις υλικών

Τεχνίτης:

-Εκσκαφή (εργαλεία χειρός)

-Κατασκευή δικτύου

-Αποκατάσταση εδάφους (πλάκες/κυβόλιθοι/άσφαλτος)

Απαραίτητα Προσόντα

Θα χρειαστεί να έχεις:

-Χειριστής: Άδεια χειριστή μηχανημάτων

-Οδηγός: Δίπλωμα κατηγορίας Ε

- Ομαδικό πνεύμα, οργανωτικές ικανότητες, προσήλωση στους παραγωγικούς στόχους, αποδοτική διαχείριση χρόνου

- Ευελιξία / Δυνατότητα συχνών μετακινήσεων

Θα εκτιμήσουμε θετικά αν έχεις:

-Εμπειρία στον τομέα της κατασκευής

Τι προσφέρουμε:

-Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

-Ολοκληρωμένο πακέτο μετεγκατάστασης

-Συνεχείς ευκαιρίες εκπαίδευσης

Κωδικός αναφοράς

PHX-DE03

Όμοιες Θέσεις

Systems and Networks Engineer B - Αθήνα Payment Components
Βοηθός Αποθήκης K - Χαλκίδα
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ B - Aspropyrgos KALOIDAS SA
VIP Manager B - Athina Campeón Gaming Partners
Χειριστής Κλαρκ B - Ασπρόπυργος THOMAIDIS
DevOps Engineer B - Αθήνα Rokoko
Front-end Developer B - Αθήνα Rokoko