Η θέση ΥΠΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ (ΚΩΔ.ΘΕΣΗΣ: ΥΠΟΜΗΧ) έχει αποθηκευτεί.

ΥΠΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ (ΚΩΔ.ΘΕΣΗΣ: ΥΠΟΜΗΧ) από την εταιρεία Kraft Paints

6 ημέρες για να κάνετε αίτηση
Πλήρης Απασχόληση
Ασπρόπυργος

Περιγραφή Θέσης

Η Kraft Paints, για τα κεντρικά της γραφεία στον Ασπρόπυργο, ζητά να προσλάβει άμεσα: ΥΠΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ (ΚΩΔ.ΘΕΣΗΣ: ΥΠΟΜΗΧ)

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Παρουσίαση και προώθηση των προϊόντων και συστημάτων της εταιρείας σε αρχιτέκτονες, μηχανικούς κατασκευαστές και ξενοδοχεία
  • Τεχνική υποστήριξη καταστημάτων, συνεργείων, εργοταξίων
  • Διεξαγωγή τεχνικών σεμιναρίων
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων του κλάδου και του ανταγωνισμού
  • Διασφάλιση παροχής reporting

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ανωτάτης εκπαίδευσης (ΤΕΙ Μηχανολογίας – ΑΕΙ Πολιτικού Μηχανικού)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση σε εταιρία κλάδου οικοδομικών υλικών
  • Προηγούμενη επαγγελματική προϋπηρεσία ή συνεργασία με κατασκευαστική εταιρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και άνεση στην ηλεκτρονική αλληλογραφία
  • Δίπλωμα οδήγησης

Απαραίτητες Ικανότητες και Δεξιότητες:
  • Οργανωτικές ικανότητες και συνέπεια ως προς χρονοδιαγράμματα και στόχους
  • Διαπραγματευτική ικανότητα
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Πνεύμα ομαδικότητας και ικανότητα συνεργασίας

Προσφέρονται:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Σημαντικές προοπτικές επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης στους κόλπους μίας εδραιωμένης και δυναμικής επιχείρησης

Κωδικός αναφοράς

ΥΠΟΜΗΧ.