Η θέση Υπεύθυνος Πωλήσεων έχει αποθηκευτεί.

Πλήρης Απασχόληση
Magoula

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται Product Manager να αναλάβει το συντονισμό και τις πωλήσεις Ευρωπαϊκού Κατασκευαστικού Οίκου ανυψωτικών μηχανημάτων που έχει πετυχημένη παρουσία 40 και πλέον ετών στην Ελληνική Αγορά.

Προσφέρεται

Μισθός αναλόγως προσόντων, αυτοκίνητο, bonus πωλήσεων και δυνατότητα εξέλιξης και προώθησης και άλλων προϊόντων που αποκλειστικά αντιπροσωπεύονται από την εταιρεία.

Απαραίτητα Προσόντα

-Απαραίτητη προϋπηρεσία στον κλάδο πωλήσεων μηχανημάτων, φορτηγών αυτοκινήτων, περονοφόρων ή και βιομηχανικών ειδών.

-Γνώση Αγγλικών

-Χρήση Η/Υ

Κωδικός αναφοράς

ADA-S-OFF-APR-21

Business Analyst Retail, Marketing & Digital B - Γέρακας AB Vassilopoulos
Financial Reporting Specialist B - Γέρακας AB Vassilopoulos
Compensation - Benefits & Metrics Associate B - Γέρακας AB Vassilopoulos
HR Associates Relations Supervisor B - Γέρακας AB Vassilopoulos
eCommerce & Digital Coordinator B - Αθήνα ΚΑΥΚΑΣ
Product Information Management Coordinator B - Αθήνα Kotsovolos
Junior Technology Technician - Αθήνα B - Αθήνα Kotsovolos